gierki karciane
GRA POKER KARAIBSKI W KASYNIE:

Caribbean stud poker jest kolejnym rodzajem pokera. jest to gra stołowa, w której zawodnicy grają przeciwko krupierowi. Do gry wykorzystuje się jedną pełną talię. Liczba graczy w tej wersji pokera wynosi od jednego do czterech. Gracze wchodzą w ustalony zakład i po zawarciu zakładu każdy z nich dostaje pięć kart, które są zakryte. Krupier odsłania ostatnią ze swoich kart. Podczas gry między graczami nie może dochodzić do żadnych rozmów. Każdy powinien patrzeć tylko w swoje karty. Zawodnicy nie powinni się w żaden sposób porozumiewać szczególnie w sprawie tego, jakie który z nich posiada karty.

Zawarcie zakładu początkowego Ante jest konieczne aby w ogóle rozpocząć grę. następnie gdy zawodnik dostaje swoje karty decyduje czy wchodzi w dalszą grę czy rezygnuje na tym etapie. Jeżeli zrezygnuje to traci kwotę, którą włożył w grę na samym początku. Wchodząc w dalszą grę musi podwoić stawianą na początku stawkę. Każdy z zawodników ma również możliwość postawienia na tak zwany zakład progresywny. Jest to zakład dodatkowy i nie ma żadnego przymusu, aby go zawierać. Obstawia się go zaraz na początku razem z stawką początkową. Ważne jest aby zdecydować się na stawianie jackpota zanim karty zostaną rozdane przez krupiera.

Po zawarciu zakładów krupier przechodzi do rozdawania karty. Karty rozdawane są od lewej do prawej strony i każdy z graczy łącznie z krupierem dostaje po pięć kart. Krupier rozdaje karty koszulkami do góry jedynie swoją ostatnią kartę odkrywa. Po porównaniu kart następuje wypłata.

Krupier ma jeszcze jeden ważny do spełnienia warunek. Musi się zakwalifikować do rozliczenia. Po odsłonięciu kart krupier musi posiadać Asa lub króla. Jeżeli krupierowi nie uda się zakwalifikować a zawodnicy mają np. fulla dostają pieniądze określone w tabeli wypłat. Jeżeli krupierowi uda się zakwalifikować, ale zawodnik i tak ma lepsze karty to zawodnikowi wypłacane jest 100% kwoty, którą włożył w zakład początkowy. Jeżeli po zakwalifikowaniu się to krupier ma lepsze karty zawodnik traci wszystkie pieniądze włożone w zakłady.Rozgrywki karciane


Spinpalace kasyno
Serwisy podobnie tematyczne ktore mozemy polecic: 7777 | gry karciane i ucz si grac w karty!