gierki karciane
GRA OASIS POKER W KASYNIE:

Oasis Poker jest odmianą Caribbean Stud Poker. Zasady gry są dokładnie takie same. Gracz może wymieniać swoje karty za odpowiednią opłatą. W tę odmianę pokera grywa się głównie we wschodniej Europie, północnej Afryce oraz praktycznie w każdym kasynie online. Gra jak każda inna z rodziny pokera jest bardzo wciągająca. Co prawda nie posiada tak wielkiej ilości fanów jak texas holdem czy omaha, ale liczba zwolenników tej odmiany cały czas rośnie. W dzisiejszych czasach aby być dobrym graczem trzeba być wszechstronnym. grać w różnych turniejach oraz w różne rodzaje gier. Dzięki temu niektóre strategie można przenosić chociaż reguły są inne. najlepsi gracze doskonale orientują się w strategiach kilku gier. Dzięki temu nie ograniczają się tylko do jednego źródła dochodu. Dzięki temu, że grają w różne gry i na różnych stołach pieniądze płyną do nich z wielu źródeł.

Do podstawowych zasad oasis poker zaliczamy:
- do gry konieczna jest jedna talia składająca się z 52 kart. Talię należy dobrze potasować przed każdą rundą ponieważ podczas gry karty układają się w gotowe szeregi. Aby gra była w pełni sprawiedliwa dobre potasowanie jest niezbędne.
- zakłady Ante obwarowane są stałymi stawkami. Zanim przystąpisz do gry zorientuj się jakie są minimalne a jakie maksymalne stawki.
- w tej odmianie pokera za wymianę kart płacisz ustaloną kwotę, która nie podlega zwrotowi. Zanim wymienisz karty dobrze to przemyśl. Zostaw tylko te, które dają Ci coś pewnego lub takie, które przy odrobinie szczęścia zbudują dobry układ kart
- zapoznaj się dobrze z tabelą wypłat. Tam dokładnie jest określone na jaką wygraną możesz liczyć stawiając odpowiednie stawki.
- po rozdaniu kart Twoje są odkryte natomiast krupier odsłania tylko jedną ze swoich kart
- po wymianie wszystkich kart zawodnik musi postawić zakład call a krupier odsłoni pozostałe swoje karty

W tym rodzaju pokera obowiązuje taka sama hierarcha kart jak w pokerze podstawowym. Wygrywa ta osoba, która będzie w posiadaniu lepszego układu kart. W oasis poker często gra się na wysokie stawki. W niektórych kasynach do tej gry przeznaczone są specjalne pokoje mające zapewnić bezpieczeństwo grającym.Rozgrywki karciane


Spinpalace kasyno
Serwisy podobnie tematyczne ktore mozemy polecic: 7777 | gry karciane i ucz si grac w karty!